Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do okazania PANIOM, ile znaczą w życiu każdego mężczyzny. Choć niekiedy trudno im się do tego przyznać, to jednak zdają sobie sprawę, że świat bez Kobiet byłby smutny, nudny i nijaki.


Co roku w naszej szkole Święto Pań obchodzi się z niezwykłym rozmachem. Tak też było tym razem. Najpierw w klasach chłopcy wręczyli kwiaty i upominki swoim wychowawczyniom i koleżankom. Następnie uczniowie „0” i I klasy, wraz z wychowawcą panią Eweliną, przygotowali program artystyczny będący ukłonem w stronę wszystkich pań. Najpierw na scenie pojawili się chłopcy, którzy w rozmowie między sobą ukazali jak trudno zrozumieć kobietę. Następnie odbył się pokaz mody, występ w wykonaniu Kacpra piosenkę Leszczy- Kombinuj dziewczyno, zaśpiewała nasza piękna koleżanka Wiktoria piosenkę Edyty Górniak-To nie ja oraz taniec makarena. Wszystko z zacięciem satyrycznym, z dużą dawką humoru. Na zakończenie odbył się występ naszego kolegi Huberta w piosence Wojciecha Gąsowskiego- Gdzie się podziały tamte prywatki.
Borys i Alan złożyli wszystkim paniom piękne życzenia:
MARZEŃ – żeby się spełniały
PRZYJACIÓŁ – żeby pamiętali
MIŁOŚCI – żeby przyszła
SZCZĘŚCIA – żeby nie opuszczało
OKULARÓW – żeby było różowo
ŻYCIA – żeby było kolorowe
WAKACJI – by mogły trwać wiecznie
Uwieńczeniem uroczystości były wiosenne tulipany i goździki, którymi, przy dźwiękach piosenki, została obdarowana każda Pani.

[foldergallery folder=”wp-content/uploads/2019/03/baby” title=””]