31 października do ,,Młodego Kopernika” zamiast zwykłych uczniów przyszły: wampiry, kościotrupy, wilkołaki, duchy i inne poczwary z piekła rodem.👻👻👻W naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodzono Halloween. Uczniowie, którzy tego dnia przyszli do szkoły przebrani, mogli liczyć na pobłażliwość nauczycieli.

Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najoryginalniejszą dynię, najstraszniejsze przebranie. A trzeba przyznać, że pomysłów na straszne stroje nasza młodzież miała bez liku. Poza tym członkowie SU przygotowali dla uczniów zabawy halloweenowe, którym towarzyszyło wiele radości. Uczniowie klas młodszych musieli trochę pogłówkować, rozwiązać zagadkę „pająka” 🕷️, który ukrył skarb, znalazło się przy tym kilka kreatywnych zadań, które Uczniowie musieli wykonać, aby odnaleźć kolejną wskazówkę ukrytą na terenie szkoły i dotrzeć do celu, gdzie czekała na nich niespodzianka skarb, którym okazały się słodkości dla naszych uczniów. 🍬🍭 W trakcie imprezy można było udać się do kawiarenki, w której można było skosztować przygotowanych przez uczniów potraw, które mimo iż były smaczne, to wywoływały ciarki na plecach swym wyglądem i nazwą. 🍪🍰🍥Po raz kolejny pokazaliśmy, że w naszej szkole można się nie tylko uczyć, ale również dobrze bawić! 🎊 Było strasznie i wesoło, a wyobraźnia i kreatywność naszych uczniów nie ma granic !Przedstawicielom samorządu szkoły podstawowej oraz liceum i ich opiekunom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie. 😁😁